Як сплатити за спожитий газ

На територiї Кiровоградської областi змінився постачальник природного газу. Колишнiй постачальник ДП "Центр газ" ВАТ "Кiровоградгаз" втратив право придбання природного газу у НАК "Нафтогаз України" для подальшої реалiзацiї. З 1 листопада поточного року обов’язки із постачання природного газу поклали на газопостачальну компанiю "Нафтогаз України". Із цiєї дати змiнили цiну на газ для населення i становить вона 8,55 гривень за кубометр газу.

Наразі споживачам необхідно  укласти договів із компанiєю фiлiї ТОВ "Газопостачальна компанiя "Нафтогаз України" у Кропивницькому. На домашню адресу буде надiслано вiдповiдну заяву-приєднання. Укладення договору вiдбувається шляхом пiдписання надiсланої заяви або сплати рахунку за газ, який надiйде вiд нової компанiї цього мiсяця. Чiтких термiнiв пiдписання i подачi заяви немає. Якщо людина вирiшила її пiдписати, то передати документ у компанiю можна будь-ким, або надiслати заяву поштою.

За природний газ, спожитий із 1 листопада, необхiдно розраховуватись на рахунки "Нафтогаз України". Оплата за спожитий газ до цiєї дати має надiйти на рахунки колишнього постачальника. У разi помилкової сплати коштiв на користь "Центргаз" необхiдно звернутись до будь-якого із центрiв обслуговування споживачiв, де звірять розрахунки та нададуть заяву про факт переплати та її повернення. При собi необхiдно мати паспорт, iдентифiкацiйний код та реквiзити платiжної картки, куди потрiбно буде перерахувати переплату.

Абоненти продовжують обслуговуватись у тих самих абонвiддiлах управлiнь газових господарств у районах та Кропивницькому.

Прочитано 389 раз