На площі Героїв Майдану облаштовують головну ялинку Кропивницького

Сьогодні, 7 грудня, на площі Героїв Майдану почали встановлювати головну новорічну ялинку Кропивницького.

«Головну ялинку обласного центру планується встановити на площі Героїв Майдану до 14 грудня, а її відкриття відбудеться 19 грудня, у день Святого Миколая. Святкування розпочнеться на площі перед міською радою, тут проходитиме вже традиційна акція “Прикрась ялинку з Миколаєм”: учні всіх кропивницьких шкіл прикрашатимуть ялинки, що ростуть біля міської ради, власноруч виготовленими яскравими іграшками та гірляндами. На площі Героїв Майдану буде працювати резиденція Святого Миколая. Усі дітки, які підготують та розкажуть йому віршик, отримають солодкі подарунки», – поінформувала в ЗМІ начальник відділу культури і туризму міської ради Анна Назарець.

Святкову ялинку в середу, 19 грудня, відкриє Святий Миколай та популярний гурт київських бандуристів “Шпилясті кобзарі”. Святкування розпочнеться о 17.00. на Площі Героїв Майдану.

Годиною раніше в цей день розпочнуться святкові заходи біля міської ради Кропивницького. Тут малечу з початком зимових свят вітатиме керівництво міста, дітям пільгових категорій вручатимуть подарунки та презентують нові автомобілі соціального таксі.

Прочитано 164 раз