Вже скоро область стане Кропивницькою

Сьогодні, 20 листопада, депутати Верховної Ради України підтримали за основу та в цілому проект постанови №4906 про перейменування Кіровоградського району на Кропивницький. За цей проект проголосував 231 депутат.

«Перейменувати Кіровоградський район Кіровоградської області на Кропивницький район. Ця Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування», –  йдеться у документі.

Також депутати працювали над проектом №8380 «Про внесення змін до статті 133 Конституції України (щодо перейменування Кіровоградської області)» та розпочали процедуру перейменування області. Це питання набрало 239 голосів.

Після позитивного рішення Конституційного суду України в цьому питанні, депутати знову мають проголосувати за остаточну назву області. Для цього їм потрібно набрати не менше 300 голосів. Лише після того назва стане офіційною.

Верховна Рада України вже направила вищевказаний законопроект до Конституційного суду України, який наразі підлягає розгляданню вказаними органами влади.

Закон про перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку набуває чинності після підтвердження Конституційного суду України.

Прочитано 105 раз