Коли у Кропивницькому ввімкнуть опалення

Опалювальний сезон 2018/2019 року у Кропивницькому розпочнеться, якщо середньодобова температура повітря протягом трьох діб не перевищуватиме вісім градусів тепла. Таке рішення вчора, 9 жовтня, прийняв виконавчий комітет міської ради на своєму засіданні сьогодні.

У той же час, в загальноосвітніх навчальних закладах обласного центру опалення буде включене із 26 жовтня, після завершення осінніх шкільних канікул.

За прийнятим рішенням, ОКВП "Дніпро-Кіровоград" має забезпечити подачу води на теплогенеруючі об’єкти згідно з укладеними угодами на водопостачання та водовідведення.

Комунальне підприємство “Теплоенергетик” та дочірнє підприємство “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА”, а також підприємства, у яких знаходяться на балансі відомчі котельні, що обслуговують житло та об’єкти соцкультпобуту, отримали доручення вжити невідкладних заходів щодо своєчасного забезпечення початку опалювального сезону.

Керівники КП “ЖЕО № 1” МРМК”, КП “ЖЕО № 2” МРМК ”, КП “ЖЕО № 3” МРМК ”, КП “ЖЕО № 4” МРМК ” та КП “ЖЕК № 9 МРМК ” повинні забезпечити підготовку до опалювального сезону 2018/2019 року житлових будинків та за її результатами завершити оформлення паспортів та актів готовності будинків до роботи в опалювальний період відповідно до встановлених чинним законодавством форм.

Відповідно до санітарних норм, оптимальною температурою у групових осередках дошкільних навчальних закладів є +19-23°С, в класах і кабінетах загальноосвітніх навчальних закладів - +17-20°С, палатах лікувально-профілактичних закладів для дорослих - +20°С, післяопераційних палатах та палатах для новонароджених - +25°С.

 А в той час, у соціальних мережах батьки поширюють інформацію про те, що у різних навчальних закладах температура коливається від +14 до +17. Дехто просто не водить малюків у садок, поки там холодно, інші заклади використовують обігрівачі.

Прочитано 424 раз