Кропивничани знову будуть без води

З 10 жовтня 2018 року буде припинено централізоване водопостачання мікрорайонів «Черемушки», «Масляниківка», «Озерна Балка» та селище Гірниче.

На сайті ОВКГ «Дніпро-Кіровоград» зявилась інформація про те що води не буде з 8:00 10 жовтня до 5:00 12 жовтня на селищі Гірниче та мікрорайоні «Масляниківка» узв`язку з завершенням робіт по реконструкції магістрального водогону від водозабору «Холодні Ключі» до водопровідної насосної станції «Масляниківка», що виконуються згідно з проектом «Розвиток міської інфраструктури – 2».

З 8:00 10 жовтня до 17 :00 11 жовтня буде припинено централізоване водопостачання на мікрорайон «Черемушки» (вулиці: Волкова, 4-20; Бєляєва; Ак.Корольова; Є.Тельнова; Шатила; Пожарського; Вокзальна, 64-72) та мікрорайону «Озерна Балка». Причини припинення водопостачання - плановий ремонт запірної арматури та встановленню пожежних гідрантів по вул. Волкова.

На водоканалі просять зробити необхідний запас води.

Місця стоянок автоцистерн з водою для господарсько-побутових потреб на час припинення водопостачання на мікрорайонах: «Черемушки», «Озерна Балка».

Прочитано 483 раз