На Кіровоградщині швидкість руху контролюватимуть американські радари

Департамент комунікації МВС України повідомив про використання в Україні портативних пристроїв вимірювання швидкості TruCam про з 8 жовтня 2018 року. Здійснюватимуть це патрульні поліцейські в місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення.

Протягом першого тижня патрульна поліція буде використовувати американські TruCam у пілотному режимі з метою профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

Портативний пристрій вимірювання швидкості застосовуватимуть виключно на ділянках доріг, де встановлені відповідні дорожні знаки про фото- відео фіксації порушень.

Перелік таких місць, де зареєстровано найбільшу кількість ДТП у зв’язку з перевищенням водіями транспортних засобів швидкості руху та місць використання приладів TruCam буде висвітлена на офіційних сайтах НПУ та ДПП, а також на офіційних сторінках Facebook.

В місцях фіксації порушень швидкісного режиму також  будуть службові транспортні засоби з увімкненням маячків синього кольору в обов’язковому порядку.

Такі пристрої містять алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних. TruCam має лазерне наведення, що дозволяє вимірювати швидкість на відстані до 1200 метрів, працює до 15 годин без підзарядки. Має карту пам’яті на 16 тисяч  відеороликів чи 40 тисяч фото. Робить до 3 фотокадри в секунду і має два режими – автоматичний та ручний. Крім того, обладнаний GPS-датчиком.

Прочитано 1704 раз