Незабаром у міського голови з'явиться ще один заступник

Начальника управління рoзвитку транспoрту та зв’язку міської ради міста Кропивницька Oлександра Вергуна планують перевести на пoсаду заступника міськoгo гoлoви з питань діяльнoсті викoнавчих oрганів ради, кoтрий керує напрям транспoрту, ЖКГ та ін. Прoект рішення №2439 вже oприлюднений на сайті міськoї ради Кропивницького.

І відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» прийняття на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради здійснюється шляхом затвердження відповідною радою. Як саме будуть розподілені обов’язки між новими заступниками – Андрієм Паливодою та Олександром Вергуном – визначить міський голова.

 Олександр Вергун за 2017 рік задекларував дохід у розмірі 220 175 грн. І це заробітна плата отримана за основним місцем роботи. Середня заробітна плата за місяць декларанта становить більше 18 тис.грн.!!! Одним із основних завдань діяльності управління, яке очолює Олександр Вергун є здійснення контролю за організацією та якістю транспортного обслуговування населення, координація підприємств та організацій пасажирського транспорту не залежно від форм власності. Зважаючи на плачевний стан маршрутних таксі та якості перевезення, постійного підняття тарифів виникає питання – що цей чиновник зробив такого видатного, щоб отримати посаду заступника мера?

Прочитано 220 раз