У Кропивницькому подбали про інтереси громадян. Та чи дійсно так і буде?

На третьому засіданні тринадцятої сесії міської ради Кропивницького депутати внесли зміни та доповнення до Регламенту Міської ради.

Торкнулися зміни  порядку надання слова  громадянам, які записалися для виступу під час сесійних засідань. Відповідно до прийнятого рішення, після розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання ради депутатам, особам, які записалися для виступу, відповідно до списку, оголошеного міським головою, надається право виступити у «Різному», яке полягає у висловленні ними своїх думок, пропозицій, оголошень, заяв, інформації, повідомлень та позицій щодо роботи сесії, депутатської діяльності, роботи виконавчих органів ради тощо.

Якщо ж для розгляду питання, відпрацювання пропозицій щодо його вирішення або вжиття відповідних заходів потрібен час, головуючий  на пленарному засіданні дає протокольне доручення відповідній посадовій особі чи органу розглянути питання, вжити заходи і надати відповідь депутату, особам, які записалися для виступу, індивідуально та у встановлений головуючим термін.

Тобто кожен громадянин матиме можливість виступити та донести свою думку до депутатського корпусу, будуть організовані прямі трансляції міської ради. Таке рішення направлене, у першу чергу, на забезпечення інтересів громадян, у тому числі тих, які не можуть взяти участь у роботі сесії у ранкові часи через свою зайнятість на роботі.

Прочитано 167 раз