Планування роботи на грудень

Сьогодні, 7 грудня, у Кропивницькому на чергове засідання зібралися активні учасники громадської спілки «Союз патріотів Кіровоградщини».

Першочергово обговорили питання  участі членів Спілки у благодійних заходах до Дня Святого Миколая. Зокрема, спільно з Міжнародним благодійним фондом "Дивожиття", в рамках підписаного меморандуму про співпрацю, ухвалили проведення заходів направлених на допомогу та підтримку тяжкохворим діткам, які є підопічними цього благодійного фонду.

Олександр Скляревський, Роман Рябоштан та Наталія Адамович запропонували для обговорення ряд важливих питань щодо діяльності спілки, роботи з громадськістю та проведення соціально-важливих проектів, які може реалізувати Спілка. Всі питання було обговорено і прийнято відповідні рішення щодо їх реалізації.

Також, з метою підведення підсумків роботи, очільник спілки Павло Чуб запропонував здійснити належну підготовку до загальних річних зборів, що відбудуться в останню п'ятницю року. З метою прозорого висвітлення діяльності та результатів роботи Спілки планується проведення он-лайн трансляції цього заходу в мережі Фейсбук.

Прочитано 291 раз