Молоді радикали проти продажі алкоголю в Кропивницькому в нічний час

Сьогодні, 29-го березня, під час сесії міської ради виступив голова Молодіжного крила Радикальної Партії Олега Ляшка у місті Кропивницькому Євгеній Циганко з приводу заборонення алкогольних напоїв вночі.

Зазначимо, що 22 березня, Верховна Рада за основу і в цілому ухвалила законопроект щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових.За відповідне рішення проголосували 230 народних депутатів.

Згідно з пояснювальною запискою, документ розроблено з метою узаконення практики органів місцевого самоврядування запроваджувати в межах відповідної адміністративної території заборону на продаж алкоголю у нічний час для забезпечення дотримання тиші та громадського порядку в населених пунктах, запобігання правопорушенням, пов`язаним із зловживанням алкоголем, зниження рівня злочинності та збереження здоров'я громадян.

Законопроектом пропонується, зокрема, надати повноваження органам місцевого самоврядування встановлювати заборону на продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб'єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах відповідної адміністративної території та встановити адміністративну відповідальність за торгівлю відповідними напоями у заборонений рішенням органу місцевого самоврядування час доби.

Я, як голова Молодіжного крила Радикальної партії, звертаюся до вас, з надзвичайно важливою на сьогодні проблемою. Не є секретом, що молодіжне крило є представником інтересів молоді, яка завжди боролася за збереження здоров’я в нашому суспільстві. Верховною Радою було прийнято закон про те, що місцева влада може вирішити проблему через заборону продажу алкогольних напоїв в нічний час. Через постійні інциденти за участю людей, які перебувають в нетверезому стані, ми пропонуємо припинити продажу алкоголю з 23:00 до 07:00. У зв’язку з актуальністю проблеми, ми сподіваємося на ваше розуміння, розсудливість та підтримку. І до самого серця сподіваємося, що ви прислухаєтесь до молоді міста Кропивницький. Це буде ще одним нагадуванням для приватних підприємців, які не законно продають неповнолітнім алкогольні напої - промовив Євгеній Циганко.

Прочитано 142 раз