Про поновлення функціонування «Гарячої лінії» домовились сьогодні у Кропивницькому

Сьогодні, 19 жовтня у Кропивницькому на зборах  громадської спілки «Союз патріотів Кіровоградщини» обговорили підсумки участі в заходах до Дня захисника України. Актив спілки долучився до проведених у місті заходів, зокрема на Алеї Слави почесних воїнських поховань на Рівнянському кладовищі віддали данину поваги патріотам-українцям покладанням квітів.

Домовлено про необхідність в і подальшому брати участь у побідних заходах та ініціювати і проводити власні.

Також обговорили результати підписання меморандуму про співпрацю з Кропивницьким центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Власне підписання меморандуму здійснив очільник організації Павло Чуб 17 жовтня поточного року. Основна мета меморандуму передбачає консолідацію зусиль, спрямованих на недопущення порушень прав і свобод людей і учасники спілки підтримали ініціативу щодо подальшої співпраці.

Одним з важливих питань було обговорення проведення акції на допомогу реабілітації учасникам АТО. Ініціативна група запропонувала здійснити збір кришечок від пластикових пляшок, та передати їх на потреби протезування для бійців АТО.

Також визначились з делегованими представниками від спілки, які вже вдруге будуть брати участь в акції «Намалюй життя», що спрямована на протидію поширенню інформації щодо продажу наркотиків на вулицях Кропивницького.

В ході обговорення подальших перспективних напрямків діяльності спілки домовились про поновлення функціонування «Гарячої лінії», що в свою чергу сприятиме поширенню інформації про діяльність та «розширенню горизонтів».

Прочитано 1137 раз