«Намалюй життя»: поборемо рекламу наркотиків разом

Сьогодні, 26 червня, учасники ГС «Союз Патріотів Кіровоградщини» долучились до надзвичайно важливого заходу під назвою «Намалюй життя», який був спрямований на знищення пропаганди наркотичних засобів на вулицях нашого міста.

Спільно з волонтерами Міжнародної Антинаркотичної Асоціації та представниками правоохоронних органів, СПК взяв участь у акції «Намалюй життя». В рамках заходу волонтери зафарбували приблизно 100 рекламних написів, які пропагандують вживання наркотиків та поширюють контакти, де їх можна знайти.

Головним завданням заходу є  убезпечення молодого покоління від придбання та вживання наркотиків.

За словами заступника голови «Союзу патріотів Кіровоградщини» Павла Чуба, розповсюдження  інформації про наркотики у соціальних мережах набуло неабиякої популярності й цю проблему потрібно викорінювати вже зараз.

  • На стінах будинків нашого міста безліч незрозумілих для звичного споглядача написів. От саме більшість із них і є рекламою різноманітних сайтів, де можна придбати наркотики. А ви ж самі розумієте, що дітки виявляють інтерес до чогось незрозумілого, а тому шукають це в Мережі й натрапляють на сайти, де продають заборонені речовини. Тож, сьогодні ми, разом із волонтерами Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, яким дякую за цю вкрай необхідну ініціативу, зробили перший вагомий крок на шляху до знищення подібної настінної агітації. Тим більше, що замінили ми це патріотичні надписи на символіку. Користуючись нагодою, від імені всієї Спілки, хочеться подякувати всім учасниками СПК, серед яких були навіть шахтарі, які лише от повернулися з нічної змііни. Тож, ми показали, що це необхідно й сподіваюся дієво. Думаю, що незабаром, уже в іншому районі міста, подібна акція пройде ще раз – зазначив Павло Чуб.

 

Прочитано 572 раз