Аграрії Кіровоградщини скаржаться на регулярні рейдерські атаки. ВІДЕО

«Було вашим - стало нашим. Кіровоградську область захлеснула хвиля рейдерських атак. Хто цього разу потрапив в капкан аферистів? І хто реально може допомогти? Знають мої коллеги з телеканалу «Інтер».

 Зеленкою і яйцями ... Так зустріли «нових господарів» фермерського кооперативу в селі Луганка. Вони приїхали з документами, нібито підтверджують, що підприємство тепер належить їм.

«Чого ви сюди приїхали, хлопці? Забирайтесь геть звідси, швидко!».

Два місяці тому на підставі постанови загальних зборів співвласників - новоспечене товариство з обмеженою відповідальністю «Агрофірма МАРІАМПОЛЬСЬКА» - стало правонаступником сільгосппідприємства з такою ж назвою. Ось тільки самі співвласники - про таке рішення - ні сном, ні духом!

«Підробили, розумієте, підроблені повністю документи, реєстратор перероб без нашого відома», - говорить Людмила Шевченко, секретар правління сільгосппідприємства.

«Підприємство знаходиться у стані рейдерської атаки з усіма вітікаючімі наслідкамі, рахунки арештовані», - розповідає Костянтин Міщанин, голова правління підприємства.

Через арeшти рахунків - майже чотириста співробітників - два місяці без зарплати. Добиватися правди - їдуть в місто. Біля обласної адміністрації - влаштовують мітинг.

«Діти хотят води, морозива, це ж дитина - не заклеїш їй рота», - розповідає Ірина Пархомчук, співробітниця підприємства.

Але далі порога - пікетників не пускають. Починається бійка.

«Що ти робиш, куди ти на жінок і дітей нападаєш?».

Через кілька годин - чиновники беруть ініціативну групу. На зустрічі - і керівники правоохоронних органів. Звітують: за фактом рейдерської атаки відкрито кримінальне провадження, ситуація на контролі, але вирішення питання - не в компетенції місцевих органів.

«Коли відбуваються така рейдерська атака, це не більш ніж надання вам консультацій, складання Скарги до КОМІСІЇ міністерства юстиції, тому что законом чітко розподілені повноваження, что такі скарги на дії державного Реєстратора розглядає тілько комісія міністерства», - говорить Вадим Гуцул, начальник головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області.

Мало того - зняти арешт з рахунків і відновити право власності - може тільки суд. А він цілком може затягнутися не на один рік.

 

Прочитано 403 раз

Медиа