Перші результати нашої роботи

Вчора на майданчику зі штучним покриттям СК «Енерго-Спорт» відбулися фінальні матчі дитячого Всеукраїнського футбольного турніру «Кубок Мрії», серед юнаків 2005-06 та 2008-2009 років народження.

Зазначимо, що змагання проходили протягом чотирьох днів. Участь у двох турнірах взяло по 16 команд із Черкаської, Миколаєвської та Кіровоградської областей.
Організатори на чолі з тренером ДЮФК «Альянс» Ярославом Караушем подбали про те, щоб кожен учасник поїхав додому з нагородами. А тому, після групового етапу, команди, які зайняли відповідні місця в своїх групах, змагалися за медалі в «Бронзовій», «Срібній», «Золотій» та «Діамантовій» лігах.
У змаганнях серед хлопчаків 2008-2009 р.н. переможцем стала кропивницька «Зірка» на чолі з Андрієм Антоновим. У вирішальній битві наші хлопці розпочали дуже вдало проти конкурентів із «Фортуни» з смт Христинівки Черкаської, забезпечивши собі перевагу в три м’ячі, в підсумку перемігши - 5:2.
А от у змаганнях футболістів 2005-2006 років народження рівних не знайшлося команді з Христинівки - «Фортуні». У фіналі христинівці досить легко здолали конкурентів із ФК «Долинська» - 3:0.
Додамо, що до організації турніру долучилася громадська спілка «Союз патріотів Кіровоградщини». Заступники голови СПК Павло Чуб та Максим Комар протягом усього турніру уважно спостерігали за змаганнями маленьких футболістів і у підсумку нагородили найкращі команди цінними подарунками.
Заступник голови «Союзу патріотів Кіровоградщини» Павло Чуб так прокоментував захід:


- Наша спілка лише нещодавно заснована й дуже приємно, що вже є організації, які готові з нами співпрацювати. Я дуже гордий, що в проведенні такого надзвичайно масштабного та потрібного турніру є й частинка наших зусиль. Знаєте, я сам не футболіст, але ось ці пристрасті, які тут вирують не залишили й мене байдужим. Тут дуже круто й дивлячись на цих дітлахів, які щосили прагнуть перемоги, хочеться завжди допомагати дитячо-юнацькому спорту в нашій області. Тому, можу запевнити, що ми й надалі будемо підтримувати різноманітні спортивні турніри.

Вже по завершенню турніру свій коментар нашому сайту надав ще один заступник голови СПК Максим Комар:


- Під час перегляду півфінального матчу турніру серед юнаків 2008-2009 років народження - КДЮСШ-2 «Піонер» - «Зірка» у мене виникла ностальгія. Я сам в минулому професіональний футболіст і розпочинав саме в «Піонері». В наш час це протистояння завжди було дуже цікавим. І неймовірно приємно було констатувати факт, що, через плин років, нічого не змінилося! Хлопці так само пристрасно хотіли перемогти, подарувавши всім глядачам купу емоцій. Тому, хочеться подякувати ідейному натхненнику турніру Ярославу Караушу, за те, що він знайшов можливості в такий складний час запросити велику кількість сильних команд і зробити дійсно класне дійство. Також, я вдячний за те, що й ми мали змогу докласти крихту своїх сил для зростання наступного покоління нових українських футбольних зірок!

Прочитано 1056 раз