Конструктивний діалог із Павлом Чубом

До вашої уваги чергова розмова журналістів із представниками громадського спілки «Союз Патріотів Кіровоградщини». Цього разу "Репортер" поговорив з одним із заступників голови ГС СПК – Чубом Павлом Андрійовичем.

Довідка: Чуб Павло Андрійович. Народився 1989 році в місті Кропивницький. Закінчив гімназію №9. Після закінчення школи, навчався в Кіровоградському юридичному інституті ХНУВС. За час навчання проявив себе як активна та відповідальна людина. За яскраво виражені вольові та лідерські якості був призначений на посаду командира 1-го відділення 4 взводу. Після закінчення інституту, працював в органах внутрішніх справ. Але доля склалася таким чином, що Павло Андрійович, за власним бажанням, звільнився з лав міліції й останні п`ять років проживав закордоном. Проте, будучи щирим патріотом свого краю та України та маючи активну громадянську позицію нещодавно повернувся на Батьківщину. На даний час займається підприємницькою діяльністю.

- Павло Андрійович, що у вашій громадській спілці є те, чого немає в інших?
- Дуже правильне запитання. По-перше, ми одні з небагатьох громадських об’єднань, які діють не на папері, а насправді. По-друге, ми є відкритими для всіх. Якщо ваші ідеї та погляди співпадають з нашими, кожен бажаючий може приєднатися до нас. По-третє, ми є абсолютно автономними від всіх громадських об’єднань, політичних партій чи течій, які діють на території області.

-Дозвольте уточнити. Автономність – це Ваша позиція чи необхідність? Та що саме Ви маєте на увазі, говорячи про вашу, так би мовити, незалежність?
-Як перше так і друге. За останнє десятиліття люди в Україні розчарувались в політиці, як в мистецтві управління державою і суспільством. Тому, ми не хочемо, щоб нас ототожнювали з якоюсь конкретною політичною силою. Повторюсь: ми відкриті для всіх і можемо співпрацювати з кожним, хто підтримує наші погляди та ідеї. Тому, що взаємодія і координація сил - це одні з найважливіших факторів для досягнення найбільшого результату. Ми вже розробили Меморандум про взаємодію та співпрацю і думаю, найближчим часом, підпишемо його з іншими громадськими формуваннями, близькими нам по духу. А відповідаючи на другу частину Вашого питання, скажу наступне: автономність для нас - це перш за все - незалежність думки і дії. Ми хочемо висловлювати свою думку так як ми вважаємо правильно і діяти не в докір своєї совісті. По-друге, визначення самостійного вектору розвитку. І по-третє, самостійно бачити та визначати, де добро, а де зло.

Прочитано 148 раз