Валерій Кравченко: «Ми маємо чіткий план послідовних дій»

В наш час дуже важливою є наявність свідомих та патріотично налаштованих громадян та людей, до яких можна звернутися за допомогою.

 

Сьогодні ми хочемо познайомити читачів із однією з таких особистостей, головою  громадської Спілки «Союз Патріотів Кіровоградщини» - Кравченком Валерієм Миколайовичем.

 

Довідка: Кравченко Валерій Миколайович. Народився 15 листопада 1970 року. Уродженець села Федорівка Добровеличківського району Кіровоградської області. Валерій Миколайович закінчив Національну Академію Внутрішніх Справ в місті Київ. Має 21 рік стажу в органах внутрішніх справ. Підполковник міліції. Пройшов шлях від оперуповноваженого УБОЗ до заступника начальника служби з боротьби із незаконним обігом наркотиків. Приймав участь в антитерористичній операції на Сході країни.

 

 У нинішній час він очолив зовсім нове для Кіровогращини громадське формування, про яке, власне, ми й вирішили його розпитати.

 

- Валерію Миколайовичу, спершу хочеться у Вас запитати про причини та історію створення Громадської спілки, яку ви очолюєте.

- Для початку зазначу, що я був учасником громадської організації «ЩИТ», заснованої колишніми правоохоронцями в 2015 році, основною ціллю якої був захист конституційних прав та свобод громадян області та сприяння правоохоронним органам України в боротьбі з корупцією. Проте, за час існування організації надходило багато звернень від громадян, не пов’язаних із питаннями в сфері правоохоронної діяльності.  Все більше жителів Кіровоградщини зверталось до нас з вирішенням соціальних, побутових та інших проблем. Тому, учасниками ГО «ЩИТ», під час проведення загальних зборів організації, було прийнято рішення про створення Громадської Спілки «Союз Патріотів Кіровоградщини».

- Яка головна мета створеної громадської спілки?

- Головною метою Спілки є об’єднання зусиль її учасників навколо української національної ідеї, контроль над органами державної влади та місцевого самоврядування, сприяння в побудові громадянського суспільства, захисті соціальних, культурних, побутових та інших проблем, які є в області.

- Валерію Миколайовичу, в нашій області, на даний час, дуже багато проблем, які невзмозі виконати навіть ті люди, які були обрані в виконавчу владу і прямим завданням яких є вирішувати їх. Чому Ви вважаєте, що саме Вашій спілці це вдасться?

- Ми усвідомлюємо, що об’єм роботи та масштабність проблем неймовірно великі. Тому, ми маємо чіткий план послідовних дій, котрі ми зможемо здійснити, користуючись наявними у нас ресурсами. Недарма наше громадське об’єднання починається зі слів «СОЮЗ», тому що в нашій спілці є представники різних верств населення. Це і шахтарі, юристи, вчителі, спортсмени, представники бізнесу, люди, які мають великий досвід управлінської роботи. Тому, я вважаю, що із підтримкою громадськості й на основах співпраці ми, поступово, досягнемо всіх поставлених задач. Одна із основних засад нашої діяльності - це прозорість і відкритість нашої роботи. Ми вже маємо інтернет сайт нашої Спілки та сторінку в соціальній мережі Facebook. Також, ми готові до обговорень ініціатив та співпраці з представниками громадськості. Наш офіс знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 42. Тож запрошуємо всіх бажаючих до співпрації та обговорення напрямків можливої спільної діяльності з метою надання найбільш ефективної допомоги громадянам нашого рідного краю.

 

Контактні дані громадської спілки "Союз патріотів Кіровоградщини":

Телефон гарячої лінії - 095 107 0105

Електронна пошта - Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

За матеріалом сайту "Репортер"

Прочитано 625 раз