Підведено підсумки та визначено подальші напрямки

Сьогодні, 13 квітня, у Кропивницькому відбулися збори Президії Головного Проводу громадської спілки «Союз патріотів Кіровоградщини».

На початку форуму виступив заступник голови Спілки Павло Чуб, який розповів своє бачення в розвитку та популяризації СПК в суспільстві. Павло Андрійович зазначив, що відкритість і прозорість СПК – один з найголовніших факторів у його роботі. Тому, в подальшому будуть розроблятися методи з проведення онлайн-трансляцій засідань та акцій. Це виконуватиметься для залучення інших свідомих та патріотично налаштованих громадян.

Голова СПК Валерій Кравченко запропонував, щоб  Спілка взяла участь у громадських заходах на День праці(1 травня) та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня). Відтак, зараз обумовлюється формат участі та проведення заходу.

Більше того, обумовлено, що учасники  СПК будуть одягнуті в спеціальну форму з символікою Спілки.

Також на засіданні було поставлено задачу: за наступний тиждень розробити Меморандум СПК для співпраці з іншими громадськими спілками, вектор розвитку яких не протирічить діяльності «Союзу патріотів Кіровоградщини».

Прочитано 2771 раз