А ТИ ВЖЕ ГРАВ У ТЕКБОЛ?

2 березня у спорткомплексі факультету фізичного виховання ЦНТУ ім. Винниченка пройшла презентація нового для України виду спорту під назвою текбол.
 
Цей захід було організовано з допомогою відомого в нашому місті громадського діяча Скляревського Олександра, а також голови Громадської Спілки "Союз патріотів Кіровоградщини" Чуба Павла, керівника обласної Асоціації жіночого футболу Олексія Стрельцова та Олександра Плахути, який і надихнув усю команду на проведення даного заходу. Також до організації в проведенні заходу долучились почесні учасники спілки - відомі в нашій області спортсмени-футболісти, Олександр Кочура та Зінов'єв Євгеній.
 
Захід розпочався з презентації снаряду - текборду, який представляє собою спеціальний стіл, на якому грають у текбол. Варто наголосити, що таких снарядів в Україні одиниці, і один з них знаходиться саме в нашому місті!
 
Після чого гостям свята була продемонстрована сама гра, яка викликала шквал емоцій і захоплення у глядачів! Дякуємо нашим футболістам за видовищну показову гру у текбол! У завершенні свята організатори презентували кубок турніру, який стартує вже зовсім незабаром.
 
Тож слідкуйте за нашими новинами, щоб не пропустити важливу подію нашого міста!
 
 
 
 
 
Прочитано 324 раз