Підсумкове засідання спілки

Сьогодні, 29 грудня, відбулося останнє в цьому році засідання громадської спілки «Союз патріотів Кіровоградщини».

Частина засідання транслювалася онлайн в мережі Фейсбук, інша –пройшла в закритому форматі. «Підсумковий звіт про роботу Громадської спілки «Союз патріотів Кіровоградщини» за 2018 рік» – одне з основних питань порядку денного. Доповідав очільник спілки Павло Чуб, акцентувавши увагу на основних заходах, що були організовані спілкою.

«Громадська спілка "Союз патріотів Кіровоградщини" була створена 16 березня 2018 року. За час існування нашої спілки до неї долучилось вже більш, ніж 80 учасників. Це і шахтарі Інгульської шахти, представники бізнесу, вчителі, юристи, діючи та колишні правоохоронці.

За 9 місяців наша спілка організувала та взяла участь у двох масштабних спортивних заходах.

Так, 28 квітня виступили співорганізаторами всеукраїнського дитячого футбольного турніру під назвою "Кубок Мрії", в якому прийняли участь 16 команд із різних областей України та 1 червня цього року виступили основними спонсорами і організаторами першого відкритого чемпіонату області по Брейк-дансу серед найменших. Захід був присвячений до Міжнародного дня захисту дітей. Подібний турнір проводився вперше в нашому місті.

Також наша громадська спілка неодноразово брала участь у соціально-важливих проектах, а саме: 26 червня та 22 жовтня наші активісти, одні з перших в місті, долучилась до проведення акції під назвою "Намалюй життя". Акція була спрямована на боротьбу з рекламою та пропагандою розповсюдження наркотиків в нашому місті.

Також учасники спілки неодноразово долучались до акцій, спрямованих на допомогу воїнів АТО. В цьому році підписали контракт і відправились на Схід нашої країни заступник голови спілки Максим Комар та учасник спілки Роман Петренко.

Наша спілка проводить також роботу із взаємодії з іншими громадськими об’єднаннями. Тому цього року ми підписали меморандум про взаємну співпрацю з Кропивницьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Обласною федерацією Брейк-Дансу та благодійним фондом "Дивожиття". Саме з останнім фондом, в рамках підписаного меморандуму, 6 жовтня ми прийняли участь в благодійному забігові під назвою "Заради життя", в якому спільно із іншими активними жителями міста допомогли зібрати кошти на підтримку трирічної дівчинки, нашої землячки, в якої вроджена вада серця, приєдналися до акції благодійного розпродажу на підтримку маленької підопічної фонду Еліни Яригіної. Виступили організаторами та спонсорами благодійного заходу на підтримку підопічних дітей цього благодійного фонду. Захід був присвячений до дня Святого Миколая.

Для закріплення лінії прозорості та відкритості діяльності Спілки організували он-лайн трансляції засідань. Запрацювала телефонна консультативна лінія нашої Спілки.

Також хочеться відзначити в цій підсумковій доповіді учасника нашої спілки Сергія Пащенко, який 24 роки свого життя віддав роботі в медичній сфері та в цьому році отримав подяку від Департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА за сумлінну працю в цій нелегкій професії, та Олександра Касьяненко, який на мікрорайоні Завадівка, по вул. Мотокросна, організував та встановив з іншими мешканцями району дитячий майданчик №2. Зробив те, що не змогли зробити держслужбовці протягом років. Також висловлюємо подяку активним учасникам спілки, а саме: Максиму Комару, Роману Рябоштану, Євгену Зіновєву, Дмитру Пугачу, Наталі Адамович, Дмитру Лопаті, Олександру Мархотенку, всім шахтарям Інгульської шахти. Окремо хочу висловити подяку Олександру Скляревському за всебічну допомогу в організації та проведенні заходів, в яких приймала участь громадська спілка "Союз патріотів Кіровоградщини" та всім іншим учасникам нашої громадської спілки, які долучались до цих акцій», – саме так прозвітував Павло Чуб про основне зроблене у 2018 році.

Спланували роботу і на прийдешній рік. Зокрема, за кожним напрямком діяльності спілки закріпили куратора. За роботу з громадськими організаціями, функціонування консультативної гарячої лінії спілки відповідальною призначена Олена Морозова. Профспілковий напрямок очолить Роман Рябоштан.

Прочитано 401 раз