Благодійний захід до Дня Святого Миколая

Напередодні Дня Святого Миколая активні учасники громадської спілки «Союз патріотів Кіровоградщини» Олександр Скляревский, Павло Чуб, Дмитро Пучаг та Євген Зінов’єв провели благодійну акцію.

Спільно з директором благодійного фонду  «Дивожиття» Вікторією Семененко, в рамках підписаного про співпрацю та взаємодопомогу меморандуму, відвідали діток, які є підопічними цього фонду.

Учасники ГС «Союз патріотів Кіровоградщини» підтримали родини та подарували солодощі, фрукти, іграшки для малечі.

Серед організаторів був і почесний учасник спілки – параолімпієць Євген Зінов’єв, який попри складний діагноз з дитинства (ДЦП), досягнув значних успіхів у футболі.

 «Попри наші робочі будні і проблеми, нам не потрібно забувати, що існують ті, хто потребують нашої допомоги, уваги і любові. Кожній дитині потрібно давати можливість вірити в дива і саме Св.Миколай дає змогу дорослим робити ці дива. Цього року ми відчули радість і щастя дітей, які отримали подарунки і це було найбільшою радістю. Впевнений, що ми будемо і в подальшому займатися благодійною діяльністю. Дякую всім, хто допоміг подарувати щастя дітям. Окремі слова вдячності за фінансову підтримку в організації заходу Олександру Скляревському», – зазначив очільник спілки Павло Чуб.

 

 

 

Прочитано 557 раз